GRUP ŞİRKETLERİMİZ

TÜYAP ADANA FUARCILIK

Çukurova’nın Dünyaya Açılan Penceresi…
 
TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi,  Çukurova’nın bereketli topraklarının üzerinde büyüyen Adana’nın tam kalbinde yer almaktadır. 2006 yılında aktif fuarcılık faaliyetine başlayan Fuar Merkezi,  uluslararası nitelik taşıyan fuarlar düzenleyerek TÜYAP’ın adını Çukurova’dan dünyaya duyurmaktadır. Uluslararası ticareti geliştiren ve ikili iş birlikteliklerinin kurulmasını sağlayan TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, tamamen klimatize edilmiş 13.500 m2 kapalı, 66.500 m2 açık alan olmak üzere toplamda 80 bin m2’lik alanda TÜYAP hizmet anlayışı ile uluslararası nitelikte imkanlar sunmaktadır.
Bölgenin dinamikleri kapsamında; kitap, inşaat, ısıtma-soğutma, evlilik hazırlıkları, gıda, mobilya, tarım, sera- bahçe, otomotiv, plastik, ambalaj, spor, belediye ihtiyaçları, eğitim, konfeksiyon, ağaç işleme makinesi sektörlerine yönelik birçok fuar düzenlemektedir. Fuar Merkezi’nde Adana’nın geleceğine yatırım yapacak fuarlar düzenlenerek ekonomiye can verilmektedir.  Çukurova Bölgesi’nde bugüne kadar 120 farklı alanda 52 fuar düzenleyen TÜYAP Adana Fuarcılık, 12 yılda 34 ülkeden binlerce kişilik yurt dışı alım heyeti ve yaklaşık 6 milyon ziyaretçiyi ağırlamıştır.
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Oda ve Borsalar ile pek çok kurum ve kuruluş ile işbirliği yapmaktadır.
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.