GRUP ŞİRKETLERİMİZ

REED TÜYAP FUARCILIK A.Ş

Reed Exhibitions 39 ülkede hazırladığı 500’ü aşkın etkinlik ile dünyanın lider organizatörüdür. 2011 yılında REED dünyanın her tarafında altı(6) milyon aktif etkinlik katılımcısını bir araya getirmiş ve milyarlarca dolarlık iş hacmi yaratmıştır. Günümüzde Amerika kıtası, Avrupa, Ortadoğu, Asya Pasifik ve Afrika ‘da yapılan REED etkinlikleri 33 tam donanımlı ofis tarafından düzenlenmekte. Dünyanın önde gelen yayıncı ve bilgi tedarikçisi ve FTSE 100’e üye bir kuruluş olan Reed Elsevier Group plc nin bir bölümü olan REED Exhibitions hazırladığı ihtisas ve tüketici fuarları ile 44 sektöre hizmet vermektedir.

Kuruluşundan 2017 yıl sonuna kadar hazırladığı 1.618 yurt içi ve 38 ülkede 177'yi aşkın yurtdışı fuar ile 123 ülkeden 302.436 firmaya hizmet vermiş ve 200 ülkeden 55.722.878 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. 

Avrasya bölgesinde bir güç olan TÜYAP ile Dünyada küresel bir güç haline gelmiş REED Exhibitions’ın yolları 1 Haziran 2012 tarihinde kesişti. İki büyük güç arasında Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. adıyla bir şirket kuruldu. Bu ortak girişim ile ülke ve bölge ticareti gelişecek, daha geniş pazar olanaklarının bulunması sağlanacak, özellikle İstanbul’un dünya fuarlar içinde önemi hızla artacaktır. Yabancı firmaların da Türkiye’deki kalıcı yatırımları teşvik edilecektir.

TÜYAP ile REED Exhibitions‘ın birleşen portföyünün yaratacağı sinerji ile Reed Tüyap Fuarları ticaret potansiyelinizi arttıracaktır.