Fuarda Aradığını Bulmanın En Kolay Yolu

Gerçek Zamanlı İç Mekan Yönlendirme Sistemi:
MyTüyap fuar alanındaki yerinizi tespit ederek, gitmek istediğiniz yere en uygun rotayı oluşturur. Standını bulmak istediğiniz katılımcının adını yazın ya da katılımcıları ürün kategorilerine göre filtreleyerek sonuçlar arasından seçin, MyTüyap bulunduğunuz yerden seçtiğiniz standa giden en uygun rotayı oluşturup sizi yönlendirsin. Aynı otomobil kullanırken, GPS navigasyon sistemlerinin sizi yönlendirdiği gibi… Standlar dışında, restoran, lavabo ve diğer önemli konumlar için de yol tarifi alabilirsiniz.
 
Katılımcılar ve Ürünler:
MyTüyap, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’daki güncel ve gelecek fuarların katılımcı, ürün, yerleşim planı ve etkinlik planı gibi bilgilerine erişim sunar. On binlerce katılımcı, ürün detayı MyTüyap ile parmaklarınızın ucunda.
 
Fuar Hakkında Bilgi:
Fuarın ziyarete açık olduğu saatler, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, websitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz. “Etkinlikler” bölümünde ise fuar süresince düzenlenecek etkinlik takvimine ve etkinlik ile ilgili tüm bilgilere göz atabilirsiniz.
 
Profilim ve Favorilerim:
Fuara ücretsiz* girmek ve sizin için özelleştirilmiş bir fuar deneyimi yaşamak için bireysel profilinizi oluşturun. LinkedIn hesabınızı kullanarak giriş yapabilir ya da daha önceden fuarlara kayıt olduysanız yaka kartınız üzerindeki barkodu okutarak profilinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Katılımcı firmalar, ürünler ve etkinlikler içinden favorilerinizi belirleyebilir ve fuar deneyiminizi daha etkin hale getirecek kişiselleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.
 
E-Davetiye
Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak ücretsiz* e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduğunuz fuarlarda ise fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
 
Tüyap – Dünya Ticaretinin Buluşma Noktası

http://mytuyap.com/app/
 
* Bazı fuarlarda giriş ücreti ödenmesi gerekebilir veya özel davetli listesi dışında ziyarete kapalı olabilirÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN