24. Yılında Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde sektörün nabzını tutmaya hazırlanıyor

12.09.201931 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği Avrasya Ambalaj Fuarı, kapılarını bu yıl 24. kez açıyor.
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek olan fuar; 1.200 firma ve firma temsilciliğine ve 60.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.
 
REED TÜYAP Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde düzenlenen ve sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini alan 24. Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı; 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında kapılarını 24. kez açıyor.
Özel bölümler ile Anahtar Teslim Çözümler
Fuar kapsamında, 2016 yılında lansmanı yapılan Ambalaj Baskı Teknolojileri Oluklu Mukavva – Kağıt – Karton Ambalaj Üretim Teknolojileri Özel Bölümü – Printpack ve İçecek ve Sıvı Gıda Teknolojileri Özel Bölümü - Drinktech Eurasia, anahtar teslim çözümler sunmak amacı ile katılımcıları ve ziyaretçileri bir araya getiren en önemli platformlar olarak göze çarpmaya devam ediyor.
Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşen Food-Tech Eurasia, Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı kapsamında ise; Çikolata, Şekerleme, Bisküvi, Kuruyemiş ve Pastacılık Teknolojileri Makine ve Ekipmanları Özel Bölümü - Sweettech, Süt ve Süt Ürünleri Teknolojileri Özel Bölümü - Dairytech, Soğuk Zincir, Depolama Sistemleri, Soğutma, Havalandırma ve Lojistik Özel Bölümü - Cold Chain ve 2017 yılında ilk defa ziyaretçileriyle buluşan Gıda Güvenliği, Hijyen ve Kalite Kontrol Teknolojileri Özel Bölümü - Food Safety’ye, katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi devam ediyor. 
Avrasya’nın Her sene Düzenlenen En Büyük Fuarında Buluşalım
Her yıl olduğu gibi, 2018’de de Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, küresel pazarlardaki gücünü artırmak ve yeni ülkelere açılmak isteyen bölgesinin önde gelen ambalaj ürün ve makine – ambalaj baskı – gıda işlem ve içecek dolum başta olmak üzere gıda ve gıda dışı tüm sektörlere hizmet veren tüm firmaları, hedef kitleleri ile bir araya getiriyor.
Ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri geniş kapsamı ile Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı; ambalaj ürünleri, makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri, ambalaj tasarım hizmetleri, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, gıda işlem makine ve ekipmanları (çikolata, şekerleme, bisküvi, kuruyemiş ve pastacılık teknolojileri, süt ve süt ürünleri teknolojileri, et ve et ürünleri teknolojileri, soğutma ve lojistik teknolojileri, gıda güvenliği ve hijyen teknolojileri) ile anahtar teslim çözümleri tek çatı altında toplamaya devam ediyor.
31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleşecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için www.packagingfair.com  websitesini ziyaret edebilirsiniz. ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN